Wielki sukces Kamili Tylek
Dodane przez redakcja dnia Wrzesień 13 2019 17:14:04
Tekst alternatywny Dzień dobry, nazywam się Kamila Tylek, mam 15 lat i mieszkam we Włosani. Miło mi,że mogę podzielić się z Państwem moim sukcesem, bo Siepraw jest mi bardzo bliski, ponieważ mieszkają tam moi dziadkowie.
Rozszerzona zawartość newsa


Dzień dobry, nazywam się Kamila Tylek, mam 15 lat i mieszkam we Włosani. Miło mi,że mogę podzielić się z Państwem moim sukcesem, bo Siepraw jest mi bardzo bliski, ponieważ mieszkają tam moi dziadkowie.

7 września 2019 r. odbył się finał konkursu M1talentshow, gdzie udało mi się zająć 3 miejsce, za które otrzymałam nagrodę w wysokości 2.000 zł. Początek tej przygody zaczął się bardzo przypadkowo,kiedy to dwa miesiące temu przeczytałam w internecie o tym konkursie. Bez wahania zgłosiłam się , wysyłając nagranie mojego występu z Piwnicy pod Baranami, na który można było oddawać codziennie jeden głos.
W sumie w konkursie wzięło udział ponad 300 osób z czego 20 zgłoszeń z największą ilości głosów przechodziło do półfinału.

Ostatecznie zajęłam 17 miejsce z liczbą głosów 9975. Było bardzo ciężko zwłaszcza w ostatnim dniu, gdzie wszyscy bili się o każdy głos aby nie wypaść poza pierwszą dwudziestkę. Dlatego zrobiliśmy wielką akcję i zaangażowaliśmy wszystkich znajomych, przyjaciół ,sąsiadów całą rodzinę, a nawet zawodników Klubu Karpaty Siepraw, w którym gra mój tata. Dzięki WAM udało się, to nasz wspólny sukces. Bardzo dziękuję wszystkim za każdy oddany głos i wsparcie. To cudowne uczucie wiedząc że ktoś we mnie wierzy i trzyma za mnie kciuki. No tak, ale to dopiero połowa sukcesu. W półfinale musiałam zmierzyć się z dwudziestką osób o różnych talentach nie tylko wokalnych. Było bardzo ciężko, ponieważ konkurencja była bardzo mocna.

Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją w której jury w składzie:
Patrycja Kazadi-piosenkarka, Józef Pawłowski-aktor, YOU-YA-tancerka
wyrażali swoja opinie bezpośrednio po każdym występie. Ja wystąpiłam jako piąta osoba z piosenką Lady Gaga pt.”Look what I found”. Byłam bardzo zadowolona ze swojego występu ,co potwierdziło jury swoimi pozytywnymi opiniom. Po ogłoszeniu wyników przeszłam do kolejnego etapu i znalazłam się w gronie pięciu finalistów. Ponownie musiałam zaśpiewać , tym razem piosenkę pt.”Wildest moments” Jesy Were.Po wysłuchaniu wszystkich finalistów jury udało się na naradę, a my z niecierpliwością ale w bardzo miłej atmosferze czekaliśmy na wyniki...Nasze emocje sięgały zenitu. Kiedy wyczytano moje nazwisko nie mogłam uwierzyć w to co się dzieje, czułam wielką dumę i satysfakcję z osiągniętego celu. Zajęłam 3 miejsce i jestem z tego bardzo dumna i zadowolona. Gratuluję moim kolegom pierwszego i drugiego miejsca-byliście rewelacyjni, i życzę Wam dalszych sukcesów. Bardzo dziękuję jury za cenne uwagi, profesjonalne opinie a organizatorom M1 za wspaniały konkurs i cudowną atmosferę. Jeszcze raz pragnę wszystkim podziękować za oddane na mnie głosy, to dzięki Wam udało mi się dojść do finału i zaśpiewać-bo kocham śpiewać, jest to nasz wspólny sukces i liczę na Was w przyszłości…


Kamila Tylek

GALERIA

foto:Kamila / zdjęcia 4

Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.