Porządek pod marketem JAN w Dobczycach
Dodane przez redakcja dnia Lipiec 19 2019 20:22:54
Tekst alternatywny Kierowcy którzy parkowali swoje auta wzdłuż budynku, bardzo utrudniali przejazd oraz wyjazd z miejsc parkingowych klientom sklepu. Zaparkowane auta wzdłuż sklepu, tak skutecznie zwężały drogę że wyminięcie się dwóch samochodów było bardzo trudne , a czasami wręcz niemożliwe.
Rozszerzona zawartość newsa


Każdy kto robi zakupy w dobczyckim markecie JAN, doskonale wie jak wyglądała sytuacja z parkowaniem i przejazdem wzdłuż marketu.

Kierowcy którzy parkowali swoje auta wzdłuż budynku, bardzo utrudniali przejazd oraz wyjazd z miejsc parkingowych klientom sklepu. Zaparkowane auta wzdłuż sklepu, tak skutecznie zwężały drogę że wyminięcie się dwóch samochodów było bardzo trudne , a czasami wręcz niemożliwe.

Sytuacja się zmieniła po wymalowaniu linii poziomych , teraz wzdłuż sklepu jest wyznaczony pas dla pieszych, są przejścia oraz strzałki wyznaczające kierunek jazdy. Samochody wjeżdżające jak i wyjeżdżające mogą swobodnie się wymijać, co bardzo usprawniło ruch.
Mamy nadzieję że kierowcy będą się stosować do linii poziomych i nie będą parkować na pasie przeznaczonym dla pieszych, choć kto to wie ?, czas pokaże.

Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.