Batalii z nadajnikiem ciąg dalszy - widać światło w tunelu (video)
Dodane przez redakcja dnia Lipiec 11 2019 16:07:44
Tekst alternatywny
NSA w Warszawie oddalił skargę kasacyjną operatora i w związku z tym PINB w Myślenicach musiał wznowić postępowanie dotyczące samowoli budowlanej Inwestora.

Rozszerzona zawartość newsa


Zacznijmy od tego, że każdy z nas chciałby mieć dobry zasięg, lecz nikt nie chciałby mieć koło domu stacji bazowej telefonii komórkowej. O szkodliwości nie będziemy wspominać , ponieważ wszyscy o tym wiedzą.

Co prawda są osoby, które twierdzą wręcz przeciwnie, wyśmiewają się z naukowych dowodów szkodliwości działania promieniowania elektromagnetycznego, które wytwarza stacja bazowa, uważają że oddziaływanie takiego pola wpływa zdrowotnie na nasz organizm. Takie właśnie komentarze pojawiły się na naszym profilu, po poprzedniej publikacji na ten temat.
Jak powstawała stacja w Sieprawiu, jakie uchybienia popełniono przy jej budowie ? O tym wszystkim w reportażu opowiada mieszkanka Sieprawia, która wspólnie z mieszkańcami toczy walkę o likwidację nadajnika lub przynajmniej o demontaż bezprawnie zainstalowanych dodatkowych anten.

Mieszkanka Sieprawia uważa że urzędnicy bardzo sprzyjają operatorowi , natomiast mieszkańców traktują jako zło konieczne, nie licząc się z ich zdaniem.

Miały być dwie anteny i jedna radiolinia. Obecnie na stacji bazowej zamontowanych jest 12 anten sektorowych oraz 3 radiolinie.NSA w Warszawie oddalił skargę kasacyjną operatora i w związku z tym PINB w Myślenicach musiał wznowić postępowanie dotyczące samowoli budowlanej Inwestora.

Jak sprawa potoczy się dalej, czy mieszkańcy dopną swego ?

O tym wszystkim postaramy się informować na bieżąco.Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.