Zarzuty i areszt dla myślenickiego dilera
Dodane przez redakcja dnia Luty 07 2019 19:22:09
Tekst alternatywny
Sąd Rejonowy w Myślenicach wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 29-latka, który od lipca 2018 roku rozprowadzał znaczne ilości narkotyków.

Rozszerzona zawartość newsa


Sąd Rejonowy w Myślenicach wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 29-latka, który od lipca 2018 roku rozprowadzał znaczne ilości narkotyków. Mieszkaniec Gminy Myślenice za kratkami może zostać na dłużej, ponieważ grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Aresztowanie 29-latka to efekt intensywnej pracy funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach. W ciągu ostatnich miesięcy policjanci zatrzymywali drobnych dilerów. W toku prowadzonych czynności okazało się, że w wielu przypadkach źródło pochodzenia substancji zabronionych jest jedno – 29-latek zamieszkujący w Gminie Myślenice.
Według ustaleń kryminalnych, od listopada 2017 roku podejrzany wprowadził w obieg ponad 1100 gramów marihuany, 68 gramów kokainy oraz 50 gramów mefedronu za łączną wartość ponad 60 000 zł. Dodatkowo nabył dwa motocykle, które zostały skradzione w styczniu 2018 roku z jednego z Warszawskich salonów, a zebrane dowody nie pozostawiają wątpliwości, że mężczyzna wiedział o ich nielegalnym pochodzeniu.

Pomimo zebranych dowodów zatrzymanie nie było możliwe wcześniej, gdyż od września 2018 roku podejrzany ukrywał się poza granicami kraju. Teraz zatrzymany w poniedziałek mężczyzna przebywa w areszcie, oczekując na wyrok.Źródło informacji: KPP MyśleniceRedakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.