Pijany kierowca uszkodził cztery samochody
Dodane przez redakcja dnia Luty 04 2019 17:35:25
Tekst alternatywny
Do zdarzenia doszło w sobotę (2 lutego br) tuż przed godziną 22.

Rozszerzona zawartość newsa


18-letni kierowca opla uszkodził cztery zaparkowane samochody na ul. Reja w Myślenicach. Do zdarzenia doszło w sobotę (2 lutego br) tuż przed godziną 22.

W sobotę około godziny 22:00 partol myślenickiej policji został wezwany na ul. Reja w Myślenicach, gdzie kierowca opla wjechał w zaparkowane pojazdy. Następnie jadąc całą szerokością drogi odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku ronda, na którym nie stosując się do ruchu okrężnego, skręcił w lewo ,,pod prąd” w ul. Kasprowicza po czym zatrzymał się przy jednej z posesji. Tam został ujęty przez świadka zdarzenia.
Jak się okazało, młody kierowca był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało niemal 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a w samochodzie znajdowała się jeszcze butelka wódki. 18-latkowi zatrzymano prawo jazdy, sam trafił do policyjnego aresztu. Uszkodzeniu uległy cztery samochody osobowe, w związku z czym odpowie nie tylko a jazdę pod wpływem alkoholu, ale również uszkodzenie mienia. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.


Źródło informacji: KPP MyśleniceRedakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.