Wielki sukces Małgorzaty Duży
Dodane przez Ewelina dnia Październik 28 2018 13:53:20
Tekst alternatywny
Niezależna kandydatka Małgorzata Duży, już w pierwszej turze pokonała obecnego burmistrza Witolda Słomkę prawie 750 głosami.

Rozszerzona zawartość newsa


Nie sposób nie napisać o tym co się wydarzył w Świątnikach Górnych, w minionych wyborach Samorządowych.

Niezależna kandydatka Małgorzata Duży, już w pierwszej turze pokonała obecnego burmistrza Witolda Słomkę prawie 750 głosami. Była Pani dyrektor Zespołu Szkół w Świątnikach Górnych wprowadziła do Rady Gminy czterech radnych. Taka sama liczba radnych otrzymała mandat z Komitetu ,,byłego ‘’ burmistrza, siedmiu radnych pochodzi z pozostałych komitetów wyborczych, było ich w sumie siedem.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ŚWIĄTNIKI BLIŻEJ LUDZI
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BURMISTRZA WITOLDA SŁOMKI
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA THIER
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MAŁOPOLSKIE
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILIANY BATKO-SONIK
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA LISA-AMBITNE RZESZOTARY
Przypomnijmy że w mijającej kadencji burmistrz Słomka miał w radzie aż 11 swoich ludzi, teraz jak już wcześniej pisaliśmy do rady wprowadził tylko cztery osoby.

Mieszkańcy nie kryją zadowolenia , ich zdaniem Gmina potrzebowała zmiany. Teraz gdy w Radzie Gminy zasiądą osoby z różnych ugrupowań wszystko się zmieni. Żeby zatwierdzić jakiś projekt, ustawę, będą dyskusje i musi dojść do porozumienia, nie tak jak było dawniej ( informuje Pani Grażyna mieszkanka gminy)

DUŻY Małgorzata Maria 2650 głosów 58,19%
SŁOMKA Witold Czesław 1904 głosy 41,81%

Jako mieszkanka Gminy Świątniki Górne, życzę Pani Burmistrz owocnej pracy i wielu sukcesów.

Ewelina. KRedakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.