Plantacja marihuany w Koźmicach Wielkich
Dodane przez redakcja dnia Wrzesień 15 2018 11:20:00
Tekst alternatywny
Funkcjonariusze ustalili, że w kompleksie leśnym w Koźmicach Wielkich znajduje się nielegalna plantacja konopi indyjskich. W miejscu z dala od zabudowań, ujawnili zakamuflowaną w zaroślach uprawę konopi indyjskich.

Rozszerzona zawartość newsa


Policjanci z wielickiej Komendy wspólnie z funkcjonariuszami wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie ujawnili nielegalną plantację konopi indyjskich.

Funkcjonariusze ustalili, że w kompleksie leśnym w Koźmicach Wielkich znajduje się nielegalna plantacja konopi indyjskich. Funkcjonariusze w miejscu z dala od zabudowań, ujawnili zakamuflowaną w zaroślach uprawę konopi indyjskich. W sumie zabezpieczono 27 krzewów o wysokości od 0,8 do 2,30 metra, z których można pozyskać prawie 6 kg marihuany.
Teraz działania kryminalnych skupiają się na ustaleniu osób lub osoby, która była właścicielem tej nielegalnej plantacji.

Źródło informacji: KPP w Wieliczce
Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.