Pożar w Sieprawiu, budynek spłonął doszczętnie (foto)
Dodane przez redakcja dnia Lipiec 05 2018 23:24:26
Sufi w tulipanach
W budynku była prowadzona działalność gospodarcza polegająca na produkcji zniczy i świec
Rozszerzona zawartość newsa


Pomoc dla rodziny z Sieprawia

Tragedia jaka wydarzyła się 5 lipca przy ul. Galicyjskiej w której rodzina w jednej chwili straciła wszystko poruszyła naszą lokalną społeczność. Bo przecież takie nieszczęście mogło dotknąć każdego z nas. Nie bądźmy obojętni w tych ciężkich chwilach jakie przeżywają pogorzelcy. Otwórzmy nasze serca i wesprzyjmy finansowo mieszkańców naszej lokalnej społeczności, tak ciężko doświadczonych przez los.

Liczą się każde kwoty, które możemy wpłacać na konto :


PKO INTELIGO 50 1020 5558 1111 1220 6460 0046
Piotr Batog, Siepraw
tytuł przelewu: pomoc dla pogorzelców
Dzisiaj po godzinie 17 w Sieprawiu przy ul. Galicyjskiej na granicy powiatów myślenickiego i krakowskiego doszło do pożaru budynku, w którym prowadzona była działalność gospodarcza polegająca na produkcji zniczy i świec.

W wyniku pożaru budynek spłonął doszczętnie. W czasie akcji gaśniczej nie stwierdzono osób poszkodowanych. Do działań dysponowano zastępy JRG Myślenice, JRG Wieliczka oraz jednostki OSP z terenów gmin Dobczyce, Siepraw i Wieliczka, ponadto KPP Myślenice, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz 4 interwentów kryzysowych Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Myślenice.

źródło informacji:kraków112.pl
GALERIA

foto: kraków112.pl / zdjęć 6


Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.