Nastolatka wepchnęła koleżankę pod autobus (Video)
Dodane przez redakcja dnia Kwiecień 15 2018 20:38:39
Sufi w tulipanach
Do czego mogą doprowadzić wygłupy, zarejestrowała kamera monitoringu w Czechowicach-Dziedzicach. Było naprawdę o włos od tragedii.
Rozszerzona zawartość newsa


Co prawda to nie nasz region, ale materiał wart pokazania , ku przestrodze.
Do czego mogą doprowadzić wygłupy, zarejestrowała kamera monitoringu w Czechowicach-Dziedzicach. Było naprawdę o włos od tragedii.


Do bardzo groźnej sytuacji doszło w czwartek około godziny 18.45 na ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Idące chodnikiem dwie nastolatki wygłupiały się. W pewnym momencie jedna wepchnęła drugą pod przejeżdżający autobus. Doszło do potrącenia. Całość zarejestrowała kamera monitoringu.
materiał: Czechowickiej TVNa portalu czecho.pl czytamy:

52-letni kierowca autobusu MZK z Bielska-Białej natychmiast zatrzymał autobus. Interweniowało pogotowie ratunkowe i dwa patrole policji. Na szczęście potrąconej dziewczynie nic poważnego się nie stało.

Jak poinformowała nasz portal podisnp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej, dziewczyna, która wepchnęła swoją koleżankę pod koła autobusu została ukarana mandatem w kwocie 300 złotych za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.