Dobczyce. Wypadek z udziałem motocyklisty (foto)
Dodane przez redakcja dnia Kwiecień 09 2018 16:32:50
Sufi w tulipanach
Jak wynika z ustaleń policjantów oraz relacji świadków 24 – letni mieszkaniec powiatu wielickiego, który kierował motocyklem Kawasaki wyprzedzał na podwójnej ciągłej ciąg pojazdów.
Rozszerzona zawartość newsa


Wczoraj (08.04.2018) około 17:00 w Dobczycach, na drodze wojewódzkiej 967 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty.

Jak wynika z ustaleń policjantów oraz relacji świadków 24 – letni mieszkaniec powiatu wielickiego, który kierował motocyklem Kawasaki wyprzedzał na podwójnej ciągłej ciąg pojazdów. Wtedy jadący z przodu kierowca samochodu osobowego zahamował chcąc skręcić do swojej posesji. Jadący za nim Fiatem Ducato 57-letni mieszkaniec podkarpacia aby uniknąć wjechania na niego zjechał na lewy pas, uderzając lewą stroną swojego samochodu w wyprzedzający go motocykl.

Na skutek uderzenia kierowca motocykla stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w metalową barierę znajdującą się przy drodze. 24-latek został przewieziony do szpitala. Ma złamane podudzie i obojczyk – jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Myślenice
Mając na uwadze bezpieczeństwo na naszych drogach apelujemy do motocyklistów o rozważną jazdę i przestrzeganie zasad ruchu drogowego. Do kierowców samochodów zaś aby szczególnie teraz bardzo uważnie patrzyli w lusterka wsteczne zanim wykonają jakikolwiek manewr.


Źródło informacji; KPP Myślenice


GALERIA

foto: KPP Myślenice / zdjęć 4


Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.