Strażacy Ochotnicy otrzymali nowy sprzęt (foto)
Dodane przez redakcja dnia Luty 04 2018 11:21:35
Sufi w tulipanach
Sprzęt wartości 10 mln zł otrzymali strażacy ochotnicy z woj. małopolskiego. Sprzęt został zakupiony z tzw. Funduszu Sprawiedliwości. Uroczystość odbyła się 31 stycznia w Rabce, sprzęt strażakom przekazywał minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.
Rozszerzona zawartość newsa

Sprzęt wartości 10 mln zł otrzymali strażacy ochotnicy z woj. małopolskiego. Sprzęt został zakupiony z tzw. Funduszu Sprawiedliwości. Uroczystość odbyła się 31 stycznia w Rabce, sprzęt strażakom przekazywał minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele dwóch jednostek z naszej gminy. Sieprawska jednostka OSP otrzymała defibrylator, który odebrał naczelnik i wiceprezes druh Andrzej Dziura.

Druhowie z OSP Czechówka otrzymali torbę PSP R1 deskę oraz szyny.

Na miejscu obecni byli przedstawiciele jednostek: OSP Rzeszotary oraz OSP Mogilany, którzy również otrzymali nowy sprzęt. ( brak informacji co do rodzaju otrzymanego sprzętu )Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.