Strona Główna · · Marzec 19 2019 10:45:23
Tłuczkiem do mięsa zdewastował dwa przystanki autobusowe (foto)

Policjanci Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych zatrzymali 21-letniego wandala, który doszczętnie zniszczył dwa przystanki autobusowe w gm. Świątniki Górne. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 1 marca br., kiedy to dyżurny KP w Świątnikach Górnych odebrał zgłoszenie o dewastacji dwóch przystanków autobusowych w m. Ochojno. Policjanci ustalili świadków zdarzenia, jak i zabezpieczyli monitoring z pobliskiego sklepu, który zarejestrował całe zdarzenie.
Na nagraniu widać, jak młody mężczyzna rzuca kostką brukową w szyby jednego z przystanków, po czym udaje się na drugą stronę ulicy i... tłuczkiem do mięsa uderza w szyby drugiego przystanku, a gdy tłuczek się rozpada, wyrywa kosz na śmieci i rzuca nim w przystanek.

Policjanci w wyniku prowadzonych czynności, jak i dzięki zabezpieczonemu nagraniu z monitoringu, w ciągu kilku godzin ustalili personalia wandala i niezwłocznie dokonali jego zatrzymania.

Okazał się nim 21-letni mieszkaniec gm. Świątnik Górnych, który w chwili zdarzenia działał pod wpływem alkoholu. Policjanci przewieźli go do KP w Świątnikach Górnych, gdzie wykonali dalsze czynności z jego udziałem, a po ich zakończeniu wandal trafił do izby wytrzeźwień.

Następnego dnia, po wytrzeźwieniu, 21-latek usłyszał dwa zarzuty zniszczenia wiat przystankowych (art. 288 par. 1 kk w zw. z art. 57a par. 1 kk). Za takie przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Straty zostały wycenione na kwotę 7 000 zł.


GALERIA

foto;KPP Kraków / zdjęć 5


Redakcja nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa.

redakcja dnia marzec 07 2018 18:33:02
0 Komentarzy · 1181 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Menu strony
Polecamy
Sufi w tulipanach

Sufi w tulipanach
Na Forum
Najnowsze Tematy
Internet światłowodowy
Wybory Samorządowe 2018
Nowi dyrektorzy szkó...
Radio Taxi
Czas wolny
Najciekawsze Tematy
Bieg sieprawski [11]
Nudy Nudy Nudy [7]
Szczepienie psów [7]
awaria kosiarki [7]
Kim jesteśmy? [6]
-------

Zaloguj się

Ukryj panel

Wyszukaj w serwisie
Szukaj:
Newsy Forum
Statystyki
stat4u
z.d

========== ============ ----------------- ------------------- ------------------- ===========

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl