Strona Główna · · Lipiec 21 2018 19:12:34
Zobacz Temat
Siepraw-Info,Lokalny Serwis Informacyjny | Siepraw | Tematy ogólne ,,Siepraw''
Autor Kim jesteśmy?
Inzynier Mamon
Użytkownik

Data rejestracji: 01.03.15
Dodane dnia 02-03-2015 11:56
Zastanawia mnie fakt istnienia baneru reklamującego Dudę w wyborach prezydenckich. Czy my, jako mieszkańcy gminy, mamy coś z tego? A jeżeli nie my, to kto czerpie z tego korzyści? Czy Duda na prezydenckim stołku jest marzeniem wszystkich z nas? Czy nie jest dużym nadużyciem ewidentne popieranie przez "GMINĘ" kandydata, a raczej substytutu kandydata, tj. prezesa PiSu? Czy wszyscy, jak to jest teraz modne, jesteśmy Dudami. Ja chyba nie.smiley
Edytowane przez Inzynier Mamon dnia 02-03-2015 13:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kim jesteśmy?
Dog
Użytkownik

Miejscowość: Siepraw
Data rejestracji: 22.04.14
Dodane dnia 02-03-2015 16:32
Jak już wielokrotnie przypominał admin - nie jest to strona Urzędu Gminy a jak sama nazwa wskazuje lokalny serwis informacyjny, stąd wątpię aby umieszczone na nim ogłoszenie wyborcze kandydata wskazywało, że Gmina jak jeden mąż zagłosuje w wyborach na Pana Dudę. Inżynieże Mamoń - jest nas dwojesmiley
Inzynier Mamon
Użytkownik

Dodane dnia 02-03-2015 17:24
Jednakże sama nazwa portalu "Siepraw info" sugeruje, jakoby za tym serwisem stali włodarze Sieprawia, w domyśle Gmina. Ja rozumiem, że niekoniecznie wójt pisze newsysmiley, ale tak na chłopski rozum, dzieje się to za jego może cichym, ale jednak przyzwoleniem. Być może jestem w błędzie, w związku z czym proszę bardziej kumatych o wytłumaczenie mi tej całej sytuacji.smiley
Dog
Użytkownik

Miejscowość: Siepraw
Data rejestracji: 22.04.14
Dodane dnia 02-03-2015 17:30
doradzam maila do Redakcji, tutaj raczej nikt nie odpowiada Pańskiemu poziomowi inteligencji
redakcja
Super Administrator

Data rejestracji: 03.10.11
Dodane dnia 02-03-2015 17:42
Jesteśmy całkowicie niezależną stroną. Nie jest nam potrzebne żadne ciche pozwolenie . W naszym serwisie każdy może zamieścić reklamę kogo chce i co tylko chce. Jeśli uważa Pan że reklama Dudy to faworyzowanie tylko jednego kandydata , to proszę zamówić reklamę http://www.siepraw.dbv.pl/readarticle.php?article_id=27(swojego kandydata) Natychmiast się ukaże...

Inzynier Mamon
Użytkownik

Dodane dnia 10-03-2015 13:35
Jak rozumiem, jesteście podmiotem gospodarczym zupełnie nie związanym z U.G. Siepraw. Czy tak?
Edytowane przez Inzynier Mamon dnia 10-03-2015 13:40
Inzynier Mamon
Użytkownik

Dodane dnia 21-03-2015 16:44
Nikt nie podejmuje tematu oprócz Doga, który chyba piastuje stanowisko rzecznika prasowego, no i szanownej Administracji. Wnioskuję z tego, że wszystko wszystkim się podoba, lub brakuje ochoty. Tak, tak....że taplamy się w bajorku? Cóż z tego, ale to jest nasze bajorko......
Skocz do Forum:
Menu strony
Polecamy
Sufi w tulipanach

Sufi w tulipanach

Wasze propozycje z Youtube

Sufi w tulipanach
Na Forum
Najnowsze Tematy
Internet światłowodowy
Nowi dyrektorzy szkó...
Radio Taxi
Czas wolny
500+
Najciekawsze Tematy
Bieg sieprawski [11]
Nudy Nudy Nudy [7]
Szczepienie psów [7]
awaria kosiarki [7]
Kim jesteśmy? [6]
-------

Zaloguj się

Ukryj panel

Wyszukaj w serwisie
Szukaj:
Newsy Forum
Statystyki
stat4u
z.d

========== ============ ----------------- ------------------- ------------------- ===========

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl