Strona Główna · · Listopad 18 2018 00:19:13
Zobacz Temat
Siepraw-Info,Lokalny Serwis Informacyjny | Siepraw | Tematy ogólne ,,Siepraw''
Autor Bieg sieprawski
czarna
Użytkownik

Miejscowość: Siepraw
Data rejestracji: 25.12.11
Dodane dnia 21-04-2014 22:01
Kolega mi wspomniał ,że słyszał o zawodach biegowych,które ktoś tam gdzieś tam organizuje chyba w maju, dlaczego o tym nic niema na stronie ?Czy to prawda ? Kiedy to ma być i gdzie ? Pytam ponieważ uprawiam bieganie i chciała bym wziąć udział.Proszę o jakieś informacje i namiary.smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Bieg sieprawski
Dog
Użytkownik

Data rejestracji: 22.04.14
Dodane dnia 22-04-2014 19:45
Zamiast pisać o tym, że "ktoś" i "gdzieś" proponuję zajrzeć chociażby na stronę UG lub GOKiS, gdzie znajdziesz informacje dotyczącej tej i innych imprez jakie odbywają się w Sieprawiu
czarna
Użytkownik

Dodane dnia 23-04-2014 17:51
Na stronę UG nie wchodzę nawet adres zapomniałam,nie jestem radną i nie interesuje mnie kiedy będzie posiedzenie..GOKiS niema swojej strony,szukałam w Google i nie znalazło mi strony,wyskoczyło tylko coś na facebooku,ale tam nie wchodzę bo same wirusy się z tego facebooka łapie.

redakcja
Super Administrator

Data rejestracji: 03.10.11
Dodane dnia 26-04-2014 10:59
czarna napisał/a:
Kolega mi wspomniał ,że słyszał o zawodach biegowych,które ktoś tam gdzieś tam organizuje chyba w maju, dlaczego o tym nic niema na stronie ?Czy to prawda ? Kiedy to ma być i gdzie ? Pytam ponieważ uprawiam bieganie i chciała bym wziąć udział.Proszę o jakieś informacje i namiary.smiley

Nie są nam znane jakiekolwiek informacje o zawodach biegowych mających się odbyć ,,chyba w maju'' Nikt nie zamieścił takiej informacji w naszym serwisie, ani nie prosił o zamieszczenie.
Anii
Użytkownik

Data rejestracji: 20.02.13
Dodane dnia 08-05-2014 22:31
"Czarna" jeśli biegasz to zapewne znasz stronę dla biegaczy http://www.maratonypolskie.pl/, a tam w kalendarzu umieszczone są zawody biegowe w Sieprawiu.
Wpisać możesz się tutaj:
http://pulsarsport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=540
Co do tych zawodów to obawiam się, że będzie to klęska organizacyjna. Woda w okolicach 3km - po co ja się pytam? Mało kto będzie chciał pić na trasie, bo to strata czasu, a tylko 5km do przebiegnięcia. Zdecydowanie bardziej przydała by się woda na mecie.
Po drugie, ciekawe jak będą nagradzać zwycięzców, bo większość biegaczy traktuje Siepraw jako rozgrzewkę przed biegiem na 10km w Skawinie, ktróy jest o 15:00, więc oblecą szybko tą 5-tke, wsiądą w auta i do Skawiny,a tu w Sieprawiu ma być nagradzanie o 15:00. smiley
O braku depozytu nie wspomnę, bo jak sobie pomyślę to mi się ciśnienie podnosi. Jaki to jest koszt kupić worki na śmieci 120 litrowe, wpisać pisakiem nr startowy i złożyć w jednym z pomieszczeń na Orliku. Wszędzie gdzie biegałam, nawet na maleńkich, nieznanych biegach był depozyt, a tu nie ma. Biegacze będą sobie w zębach nieść dokumenty (bez nich nie odbierzesz pakietu startowego) i kluczyki od auta.
Edytowane przez Anii dnia 08-05-2014 22:33
czarna
Użytkownik

Dodane dnia 08-03-2015 17:20
Czy będzie w tym roku w Sieprawiu bieg na 5 km ? Czy ktoś wie coś na ten temat.
Sieprawianin
Użytkownik

Data rejestracji: 04.01.15
Dodane dnia 08-03-2015 17:43
Czarna naucz się w końcu szukac informacji i je czytać ale skoro nie umiesz (widocznie są jeszcze tacy ludzie) to ci pomogę http://siepraw.pl/index.php?option=18&action=articles_show&art_id=455&menu_id=439&page=291
czarna
Użytkownik

Dodane dnia 08-03-2015 19:19
Dzięki,,,, jakoś mnie nie pociąga internet , wolę aktywne spędzanie wolnego czasu,, Pozdrawiamsmiley
Sieprawianin
Użytkownik

Data rejestracji: 04.01.15
Dodane dnia 08-03-2015 19:54
To po co tu tyle czasu marnujesz?smiley
marysia
Użytkownik

Data rejestracji: 10.10.14
Dodane dnia 08-03-2015 20:05
A to w jaki sposób korzystasz z Siepraw info? też należało go poszukać w Internecie 😊
czarna
Użytkownik

Dodane dnia 08-03-2015 20:08
Nie szukałam tej strony,koleżanka mi dała namiary, a czau tu nie marnuje bo lubię tą stronę.
marysia
Użytkownik

Data rejestracji: 10.10.14
Dodane dnia 19-03-2016 18:11
Żeby znowu nie trzeba było za dużo szukać to wrzucam link do zapisów na III bieg w Sieprawiusmiley
http://pulsarsport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=691
Edytowane przez redakcja dnia 20-03-2016 13:50
Skocz do Forum:
Menu strony
Polecamy

Sufi w tulipanach

Sufi w tulipanach

Wydarzenia

Zdjęcia-Muzyka

Wasze propozycje z Youtube

Sufi w tulipanach
Na Forum
Najnowsze Tematy
Wybory Samorządowe 2018
Internet światłowodowy
Nowi dyrektorzy szkó...
Radio Taxi
Czas wolny
Najciekawsze Tematy
Bieg sieprawski [11]
Nudy Nudy Nudy [7]
Szczepienie psów [7]
awaria kosiarki [7]
Kim jesteśmy? [6]
-------

Zaloguj się

Ukryj panel

Wyszukaj w serwisie
Szukaj:
Newsy Forum
Statystyki
stat4u
z.d

========== ============ ----------------- ------------------- ------------------- ===========

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl